Intencje Mszy świętych


 

 

 

 

Intencje Mszalne 17.02.2019r. – 24.02.2019 r.

 

 

 VI Niedziela Zwykła- 17.02. 2019r.
9.00 + Leona Kurka, jego rodziców i rodzeństwo- od żony i dzieci.
11.00- Za parafian.
15.00 + Różę, Józefa Kubiaków, Helenę, Jana Kołatów.

 

Poniedziałek- 18.02.2019r.
  7.00 + Kazimierza Wańkę- od brata Pawła z rodz..
17.00 + Antoniego i Bronisławę Gruchaj, zm. z rodz. Gruchajów i Tondli.

 

Wtorek- 19.02.2019r.
  7.00 + Kazimierza Garnczarka- od siostry Marianny.
17.00 + Mariusza Gałębiewskiego- od Marii Gołębiewskiej.

 

Środa- 20.02.2019r.
  7.00 + Józefa Tylskiego- od szwagierki Janiny z rodz..
17.00 * Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

 

Czwartek- 21.02.2019r.
  7.00 + Józefa Dybiocha- od Mrugasiewiczów z Chojna.

17.00 + Stanisławę Flak- od siostry Mirosławy z mężem.

 

Piątek- 22.02.2019r.
  7.00 + Stefanię Militowską- od Jankowskich.
17.00 * Nowenna do Świętego Jana Pawła II.

 

Sobota- 23.02.2019r.
  7.00 + Eugenię Budzyńską w r. śm..
17.00 + Janinę, Czesława Knopów.

 

VII Niedziela Zwykła- 24.02. 2019r.
  9.00 + Mariannę, Józefa, Stanisława Ramuś.
11.00- Za parafian.
15.00 * Dziękczynna w 10 r. ślubu Elżbiety i Józefa.

================================

 

 


Intencje Mszalne 24.02.2019r. – 03.03.2019 r.

 

VII Niedziela Zwykła- 24.02. 2019r.
  9.00 + Mariannę, Józefa, Stanisława Ramuś.
11.00- Za parafian.
15.00 * Dziękczynna w 10 r. ślubu Elżbiety i Józefa.

 

Poniedziałek- 25.02.2019r.

  7.00 + Teresę Szczepankiewicz- od Szczepankiewiczów z Koźminka.

17.00 + Reginę Jakubowską- od szwagierki Ani z rodziną.

 

Wtorek- 26.02.2019r.

  7.00 + Ryszarda Nieboraka- od teściowej Wacławy z rodz..

17.00 + Jerzego Maruchę- od Owczarka.

 

Środa- 27.02.2019r.

  7.00 + Juliana Majdańskiego- od Jezierskich i Szelągów.

17.00 *Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

 

Czwartek- 28.02.2019r.

  7.00 + Alinę Banasiak- od szwagierki Jadwigi z rodz..

17.00 + Sabinę Czarnecką- od bratowej Józefy.

 

Piątek- 01.03.2019r.- I piątek.

  7.00 + Zygmunta Dyca- od dzieci z rodzinami.

17.00 + Mariannę, Józefa Mielcarków, Mariannę Kister, dziadków Pastusiaków.

 

Sobota- 02.03.2019r.- I sobota.

  7.00 + Dariusza Przepiórkę- od brata Wiesława z żoną.

17.00 + Zofię Śniegula- od Kół Żywego Różańca.

 

VIII Niedziela Zwykła- 03.03. 2019r.- I niedziela.

  9.00 + Józefę, Franciszka, Krystynę Dybioch.

11.00- Za parafian.

15.00 + Helenę, Czesława Kubiaków, Barbarę Witaszek.

===================================

 

 

Intencje Mszalne 03.03.2019r. – 10.03.2019 r.

 

VIII Niedziela Zwykła- 03.03. 2019r.- I niedziela.

  9.00 + Józefę, Franciszka, Krystynę Dybioch.

11.00- Za parafian.

15.00 + Helenę, Czesława Kubiaków, Barbarę Witaszek.

 

Poniedziałek- 04.03.2019r.

  7.00 + Kazimierza Jabłońskiego w r. śm. i im..

17.00 + Annę Siciarek- od Łazarków i Białkowej.

 

Wtorek- 05.03.2019r.

  7.00 + Zygmunta Zimnego- od Zbigniewa z rodz..

17.00 + Danutę Sobotka- od Jaskuły z Antonina.

 

W  I  E  L  K  I     P  O  S  T .

 

Środa- 06.03.2019r.- Środa Popielcowa.

  7.00 + Zdzisława Bartosika i zm. z rodz. Pieszyńskich.

17.00 + Mariusza Gołębiowskiego- od brata Sylwestra z rodz..

 

Czwartek- 07.03.2019r.

  7.00 + Ks. Jana Wróblewskiego- od Owczarka z rodz..

17.00 + Barbarę Młynek- od męża z dziećmi w 2 r. śm..

 

Piątek- 08.03.2019r.

  7.00 + Teresę Wielgusiak- od Dyców

16.30- Droga Krzyżowa.

17.00 + Helenę Marciniak- od wnuka Piotra z rodz..

 

Sobota- 09.03.2019r.

  7.00 + Krystynę Cierniak- od siostry z rodz..

17.00 + Natalię Piątkowską- od syna Mirosława z okazji Dnia Kobiet.

 

I Niedziela Wielkiego Postu- 10.03. 2019r.

  9.00 + Aleksandra, Irenę Majewskich, Kazimierza i Natalię Zawadzkich.

11.00- Za parafian.

15.00- Gorzkie Żale.

15.30 + Mieczysława Ibosza- od przyjaciół córki Marioli z Iwanowic i Dobrzeca.

 

=================================