Intencje Mszy świętych


 

 

 

 

Intencje Mszalne 18.08.2019r. – 25.08.2019 r.

 

 

XX Niedziela Zwykła- 18.08. 2019r.

  9.00 - Za parafian.

15.00 + Janinę, Jana, Zbigniewa, Jana Maruchów, Józefa Szczęsnego, dziadków Boreckich.

 

Poniedziałek- 19.08.2019r.

18.00 + Romana Janiaka- od siostry Czesławy.

 

Wtorek- 20.08.2019r.

18.00 * Dziękczynna w 18 r. ur. Wiktorii.

 

Środa- 21.08.2019r.

18.00 + Franciszkę Bączyk w r. śm..

 

Czwartek- 22.08.2019r.

18.00 + Józefa Flaka- od Janiny Szymańskiej z rodz..

 

Piątek- 23.08.2019r. 

18.00 + Leona Szulca- od chrześniaka Kazimierza z rodz..

 

Sobota- 24.08.2019r.

17.00- Msza Ślubna.

18.00 + Grażynę Karczewską- od siostrzeńca Bartosza z rodz..

 

XXI Niedziela Zwykła- 25.08. 2019r.

  9.00 + Adriana Rachelskiego- od siostry Eweliny w 1 r. śm..

   DOŻYNKI GMINNO- PARAFIALNE.

13.30 -Msza Dożynkowa z podziękowaniem za tegoroczne plony i podzielenie się tegorocznym chlebem.

 

==========================================

 

Intencje Mszalne 25.08.2019r. – 01.09.2019 r.

 

XXI Niedziela Zwykła- 25.08. 2019r.

  9.00 + Adriana Rachelskiego- od siostry Eweliny w 1 r. śm..

DOŻYNKI GMINNO- PARAFIALNE.

13.30 -Msza Dożynkowa z podziękowaniem za tegoroczne plony i podzielenie się tegorocznym chlebem.

 

Poniedziałek- 26.08.2019r.

18.00 + Mariannę, Władysława Górskich, Emilię, Józefa Szychta.

 

Wtorek- 27.08.2019r.

18.00 + Romana Janiaka- od Zdzisławy Marciniak z rodz..

 

Środa- 28.08.2019r.

18.00 + Janinę, Józefa i Józefa Janiaków.

 

Czwartek- 29.08.2019r.

18.00 + Helenę, Mieczysława Strzeleckich- od córki z rodz..

 

Piątek- 30.08.2019r.

18.00 * Dziękczynna w 50 r. urodzin.

 

Sobota- 31.08.2019r.

17.00- Msza Ślubna.

18.00 + Jana Kucharskiego- od żony z dziećmi.

 

XXII Niedziela Zwykła- 01.09. 2019r.- I Niedziela.

  9.00- procesja + Elżbietę Latoń- od męża, dzieci i wnuków w 2 r. śm.

11.00- Za poległych i pomordowanych podczas II Wojny Światowej.

15.00 + Bronisławę i Antoniego Gruchaj.

==========================================

 

Intencje Mszalne 01.09.2019r. – 08.09.2019 r.

 

XXII Niedziela Zwykła- 01.09. 2019r.- I Niedziela.

  9.00- procesja + Elżbietę Latoń- od męża, dzieci i wnuków w 2 r. śm.

11.00- Za poległych i pomordowanych podczas II Wojny Światowej.

15.00 + Bronisławę i Antoniego Gruchaj.

 

Poniedziałek- 02.09.2019r.

  9.00- Msza na Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego.

18.00 + Bronisława Mrugasiewicza- od żony z dziećmi.

 

Wtorek- 03.09.2019r.

  7.00 + Stanisława Dybiocha- od ojca

18.00 + Ryszardę Bartoszek- od męża.

 

Środa- 04.09.2019r.

  7.00 + Eleonorę Śniegula- od Dybiochów. 

Nowenna do MB Iwanowickiej.

18.00 + Teresę Sobota- od Tułaczów z Niemieckiej Wsi.

 

Czwartek- 05.09.2019r.

  7.00 + Weronikę Michałowską- od Grabowskich i Maruchów.

18.00 + Zbigniewa Kałużnego w 1 r. śm..

 

Piątek- 06.09.2019r.- I piątek.

  7.00 + Kazimierza Mrugasiewicza- od bratowej z rodz..

18.00 - Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

 

Sobota- 07.09.2019r.- I sobota.

  7.00 + Henrykę Cierniak- od syna Sylwestra z rodziną

18.00 + Sabinę Gałka i zm. z rodz. Gałków i Cichych.

 

XXIII Niedziela Zwykła- 08.09. 2019r.- Uroczystość Narodzenia NMP.- II niedziela.

  9.00 + Zofię i Stefana Niedźwiedźiów.

11.00 - Za parafian.

15.00 + Łukasza Brysia- od siostry Kamili z rodz. int im..

==========================================