IV Niedziela Wielkanocna- 22.04.2018r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Trwa Okres Wielkanocnej radości ze Zmartwychstania Pana Jezusa.

2. Dzisiaj o godzinie 15.00, spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

3. W środę po Nowennie nie będzie wyjątkowo Kancelarii ze względu na Bierzmowanie i Wizytację w Stawie.

4. W najbliższy piątek na 19.00- Ksiądz Paweł zaprasza młodzież ponadgimnazjalną na kolejne spotkanie z cyklu- Nauk Przedmałżeńskich.

5. Gorąca prośba do wszystkich odwiedzających nasz cmentarz. Nie róbmy dzikich wysypisk śmieci, szczególnie obok grobów innych ludzi. Na cmentarzu sa pojemniki na śmieci i to jest jedyne miejsce ich składowania. Największy problem jest przy kanale. Bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi.

6. W kolejną niedzielę przypominamy ważny Komunikat Policji: za złe, nieprzepisowe parkowanie przy kościele / szczególnie ulica Kościelna i Przedmieście/ -Policja informuje, że mogą posypać się mandaty. Zwróćmy, więc uwagę na bezpieczne parkowanie,  zwłaszcza w niedziele i święta.