II Niedziela Adwentu- 10.12.2017r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Przypominamy, że codziennie z wyjątkiem niedziel i uroczystości- wieczorem o 17.00 Msze Święte Roratnie. Zachęcamy do licznego udziału.

2. Dzisiaj druga Niedziela miesiąca grudnia, czyli Niedziela Inwestycyjna. W  miesiącach grzewczych: grudzień, styczeń i luty ofiary inwestycyjne przeznaczamy na ogrzewanie elektryczne naszej świątyni. Od dzisiaj do końca lutego zostaje włączone ogrzewanie kościoła. Zostaje więc zwiększona na te miesiące moc przesyłowa z 14 kw. do 65 kw. Korzystamy więc z wejścia bocznego w kruchcie i zasłaniamy kotarę, aby nie tracić ciepła.

3. W najbliższy piątek 15 grudnia od godziny 9.00 wizyta u chorych z posługą sakramentalną. Chorych odwiedzanych co I piątek miesiąca wpisujemy automatycznie na listę do odwiedzin. Prosimy o zgłoszenie pozostałych chorych do odwiedzin.

4. Również 15 grudnia w piątek, ale o godzinie 17.00 Zespół Szkół w Iwanowicach zaprasza wszystkich na coroczny Koncert Bożonarodzeniowy.

5. W przyszłą niedzielę 17 grudnia, rozpoczniemy nasze Adwentowe Rekolekcje. Poprowadzi je Ksiądz Piotr Kowalek, Proboszcz Parafii Świętej Jadwigi z Ostrzeszowa.

6. W niedzielę jak zawsze spowiedź rekolekcyjna w Kuczewoli o godzinie 12.00, a w Kamiennej o 17.00.

Spowiedź rekolekcyjna dla całej Parafii w poniedziałek 18 grudnia od godziny 8.30 do 11.30 i po południu od 14.30 do 17.30, dla młodzieży ponadgimnazjalnej o 19.00.

7. Tak jak rok temu otrzymaliśmy do rozprowadzenia kilka biletów na Bożonarodzeniowy Koncert- Betlejem w Kaliszu. Koncert odbędzie się w Kaliskiej Arenie 11 stycznia 2018 roku. Ceny biletów: 40, 60, 80 złotych, zależy to od bliskości sceny. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii do Świąt Bożego Narodzenia.