I Niedziela Wielkiego Postu- 18.02.2018r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. W minioną środę, rozpoczęliśmy 40 dniowy okres Wielkiego Postu. Przypominamy, że Wielki Post, to czas szczególny o charakterze pokutnym i wyciszającym, w którym obowiązuje przykazanie, aby nie urządzać i nie uczestniczyć w zabawach hucznych, dyskotekach imprezach.

2. W każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 16.30  Droga Krzyżowa, a w każdą niedzielę o godzinie 15.00-  Gorzkie Żale z Kazaniem o Męce Pańskiej.

3. Z ubiegłej, drugiej niedzieli miesiąca- Niedzieli Inwestycyjnej zebrano:

- Iwanowice- 1380 złotych

- Kuczewola- 1060 złotych

. Ofiary, te, jak co roku w miesiącach grzewczych- grudzień, styczeń i luty przeznaczamy na zapłacenie rachunku za ogrzewanie kościoła w Iwanowicach- 2678 złotych, w Kuczewoli na zaplanowane następne prace remontowo- inwestycyjne i ogrzewanie kaplicy- 247 złotych. Do 28 lutego mamy również do zapłacenia nowa Polisę Ubezpieczeniową: kościołów,  budynków parafialnych i OC. cmentarza. Do zapłacenia jest  2.700 złotych.

4. W tym tygodniu w czwartek 22 lutego,  o godzinie 17.00, comiesięczna Nowenna do Świętego Jana Pawła II.

5. Małżonków, którzy złączeni Sakramentem Małżeństwa w tym roku obchodzą swoje jubileusze- 25 i 50 lat, bardzo prosimy, aby zgłosili się do kancelarii Parafialnej, lub zakrystii.