XV Niedziela Zwykła- 07.07.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Przypominamy, że, w miesiącach lipiec i sierpień nie ma w niedzielę Mszy Świętej o godzinie 11.00.

2. Dzisiaj, druga niedziela miesiąca, czyli tzw. Taca Inwestycyjna. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które przeznaczamy na remont Kościoła w Iwanowicach, a w Kuczewoli na remont wnętrza Kaplicy.

3. Otrzymaliśmy w tym tygodniu drogą mailową z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odpowiedź na nasz wniosek o przyznanie  dotacji  ministerialnej na remont kościoła w Iwanowicach. Z przykrością powiadamiam, że jest to odpowiedź nagatywna. W punktacji wniosków otrzymaliśmy- 64,20%. Ponieważ z taką punktacją jesteśmy kwalifikowani do złożenia odwołania, od razu to zrobiłem w piątek. Czekamy na odpowiedź. Nie odpuścimy i jeżeli i odwołanie też będzie odmowne składamy kolejny wniosek w terminie październikowym. I aż do skutku.

3. Zapowiedzi Przedmałżeńskie:

I. Włodzimierz Cebulski, stanu wolnego, Parafia Św. Jana Pawła II Kalisz.

Agnieszka Konieczna, stanu wolnego, Parafia Iwanowice.

II. Mateusz Krzesiński, stanu wolnego, Parafia Iwanowice.

Anna Pawlak, stanu wolnego, Parafia Strzałków.

III. Kamil Garncarz, stanu wolnego, Parafia Gostyczyna.

Marlena Spisz, stanu wolnego, Parafia Iwanowice.