XXIX Niedziela Zwykła- 22.10.2017r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Trwa- miesiąc październik. Codziennie sprawowane jest Nabożeńśtwo Różańcowe. W niedzielę o 15.30, a w tygodniu o 17.30.

2. Z ubiegłej inwestycyjnej niedzieli zebraliśmy:

Iwanowice- 1340 złotych

Kuczewola- 1080 złotych

Cały bieżący tydzień trwają juz prace przy tynkowaniu ogrodzenia naszego Kościoła. Mamy nadzieje, że pogoda pozwoli nam je w całości zakończyć na Odpust Świętej Katarzyny.

3. Dzisiaj 22 października o godzinie 15.00- Uroczysta Msza Święta i Nowenna do Świętego Jana Pawła II. Jest to jednocześnie liturgiczne wspomnienie naszego papieża. Pamiętajmy o przyniesieniu ze sobą kartek z intencjami, które polecimy we Mszy Świętej i Nowennie wstawiennictwu Świętego Jana Pawła.

4. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe. Ofiara pozostaje bez zmian. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę.

5. Serdecznie porosimy o zachowywanie porządku na cmentarzu. Szczególnie przy sortowaniu i składowaniu  śmieci, tzn. nie wrzucamy do koszy ziemi i liści. Pozostawiamy je obok pojemników na śmieci.

6. Kancelaria Parafialna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki wieczorem po Mszy Świętej i Różańcu od 18.00 do 18.30, a w sobotę rano po Mszy Świętej od 7.30 do 8.00.

We wtorki, niedzielę i Święta kancelaria jest nieczynna.