II Niedziela Adwentu- 09.12.2018r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Trwa Adwent. Czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem w liturgii Świąt Narodzenia Pańskiego. W przyszłą III Niedzielę Adwentu 16 grudnia, rozpoczniemy nasze Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je Ksiądz Szymon Rybak- Redaktor Radia Rodzina. Jak zawsze w Niedzielę Rekolekcyjną w Kuczewoli o 12.00, a w Kamiennej o 17.00 -Spowiedź Adwentowa. Dzień Spowiedzi Adwentowej, dla całej parafii to poniedziałek 17 grudnia. Od 8.30 do 11.30 do poludnia i po południu od 14.30 do 17.30, a dla młodzieży ponadgimnazjalnej o 19.00.

2. W poniedziałki, czwartki i piątki, serdecznie zapraszamy dzieci z lampionami na Adwentowe,  Msze Święte Roratnie na godzinę 17.00. W tym tygodniu ze względu na spowiedź w Opatówku i Bożonarodzeniowy Koncert w Zespole Szkół, w poniedziałek i piątek Rorat nie będzie.

3. Kancelaria Parafialna w Poniedziałek i Piątek czynna po Mszy Świętej porannej.

4. Wymieniliśmy system ogrzewania naszego Kościoła Parafialnego z nadmuchowego na promiennikowy. Od 01 grudnia, do końca lutego mamy zwiększoną moc przesyłową na ogrzewanie kościoła z 14 kw. do 65 kw.. Sam przesył bez poboru energii w tym okresie, to 1200 złotych miesięcznie plus wypalony prąd na oświetlenie i ogrzewanie kościoła.

5. Dzisiaj II niedziela grudnia, czyli niedziela inwestycyjno-  remontowa. Dzisiejsza tzw. <<Cicha Taca >>, jest w całości przeznaczona na prace konserwatorsko-  remontowe naszej iwanowickiej fary.

6. Zapowiedzi Przedmałżeńskie:

Igor Sowiński, stanu wolnego, zam. Parafia Szczytniki,

Marta Niedźwiedź, stanu wolnego, zam. Parafia Iwanowice.