PARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJPARAFIA p.w.. ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
w IWANOWICACH
Intencje Mszy świętych:
XIV Niedziela Zwykła- 07.07.2024r.- I niedziela.
9.00 * Dziękczynna w 60 r. ślubu Zofii i Lucjana.
15.00 + Jana Kucharskiego- od żony i dzieci.
Poniedziałek- 08.07.2024r.
18.00 + Józefa Dackiewicza- od szwagierki Janiny i Katarzyny z rodz..
Wtorek- 09.07.2024r.
18.00 + Genowefę Zaręba- od Renaty Wietrzyk z rodz..
Środa- 10.07.2024r.
18.00 + Salomea Bartosik- od córki Sabiny.
Czwartek- 11.07.2024r.
18.00 + Wiesława Chabrasia- od żony.
Piątek- 12.07.2024r.
18.00 + Teresę Janiak- od syna Krzysztofa z rodz..
Sobota- 13.07.2024r.- Dzień Fatimski.
18.00 + Zofię Wróbel- od Krzysztofa Błaszczyka z rodz..
XV Niedziela Zwykła- 14.07.2024r.- II niedziela.
9.00 * Dziękczynna z ok. powstania Margaretki.
15.00 + Grzegorza Szymańskiego- od mamy.
Poniedziałek- 15.07.2024r.
18.00 + Ryszarda Bednarskiego- od żony z córkami.
Wtorek- 16.07.2024r.
18.00 + Zygmunta Zimnego- od Urzędu Gminy.
Środa- 17.07.2024r.
18.00 * Dziękczynna w 20 r. ślubu Iwony i Adama- od rodziców.
Czwartek- 18.07.2024r.
18.00 + Mirosława Bartoszka- od mamy i siostry z rodz..
Piątek- 19.07.2024r.
18.00 + Barbarę i Tadeusza Wojciechowskich.
Sobota- 20.07.2024r.
15.00- Msza Ślubna.
XVI Niedziela Zwykła- 21.07.2024r.
9.00 + Stanisława Włodarka- od żony z rodz., w r. śm..
15.00 + Zenona i Teresę Kucharskich- od dzieci i wnuków.
Poniedziałek- 22.07.2024r.
18.00 + Zygmunta Majasa- od córki Alicji z rodz..
Wtorek- 23.07.2024r.
18.00 + Mariannę Biernat- od syna Jana z żoną.
Środa- 24.07.2024r.
18.00 + Bronisława Śniegulę- od syna Bronisława z rodz..
Czwartek- 25.07.2024r.
18.00 + Sławomira Kurzawę- od córki Sandry z rodz..
Piątek- 26.07.2024r.
18.00 + Natalię Piątkowską- od syna Mirosława, z ok. imienin.
Sobota- 27.07.2024r.
17.00- Msza Ślubna.
XVII Niedziela Zwykła- 28.07.2024r.
9.00 + Antoniego Owczarka, zm. z rodz. Owczarków.
15.00 + Szczepana, Bronisławę, Szczepana Jeziorskich.
Poniedziałek- 29.07.2024r.
18.00 + Pawła Idzikowskiego- od syna Artura z rodz..
Wtorek- 30.07.2024r.
18.00 + Grzegorza Śniegulę- od syna Wiesława z rodz..
Środa- 31.07.2024r.
18.00 + Grażynę Konieczną- Krupa- od męża z synem.
Czwartek- 01.08.2024r.
18.00 + Reginę i Stanisława Kaczmarków- int roczn..
Piątek- 02.08.2024r.- I piątek.
18.00 + Bogdana Militowskiego- od córki Ewy z rodz..
Sobota- 03.08.2024r.- I sobota.
16.00- Msza Ślubna.
XVIII Niedziela Zwykła- 04.08.2024r.- I niedziela.
9.00 + Ks. Prof. Zdzisława Pawlaka- od Rady Parafialnej.
15.00 + Henryka, Cecylię, Jana Pyżanowskich.
Poniedziałek- 05.08.2024r.
18.00 + Katarzynę, Stefana Stoickich, zm. z rodz. Biernatów i Stoickich.
Wtorek- 06.08.2024r.- Odpust Przemienienia Pańskiego.
9.00 + Łukasza Brysia- od rodziców i sióstr z rodzinami w r. śm..
11.00 / Suma Odpustowa / W intencji parafian i gości.
Środa- 07.08.2024r.
18.00 * Dziękczynna w 20 r. ślubu Anny i Mirosława- od dzieci i babci.
Czwartek- 08.08.2024r.
18.00 + Stanisława Sztrompfa- od rodziny, w r. śm..
Piątek- 09.08.2024.
18.00 + Krzysztofa Kusińskiego- od żony z rodz., w r. śm..
Sobota- 10.08.2024r.
18.00 * W intencji czcicieli Św. Wawrzyńca i ich rodzin.
XIX niedziela Zwykła- 11.08.2024r.
9.00 * Za parafian.
15.00 + Mieczysława Celera int roczn..
Poniedziałek- 12.08.2024r.
18.00 + Genowefę Zaremba- od Figasów z Joanki.
Wtorek- 13.08.2024r.
18.00 + Salomeę Bartosik- od córki Ewy.
Środa- 14.08.2024r.
18.00 za parafian.
Czwartek-15.08.2024r.- Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
10.00- Dożynki Parafialne.
Piątek- 16.08.2024r.
18.00 + Jolantę Kurowską- od męża z rodz. w r. śm..
Sobota- 17.08.2024r.
15.00- Msza Ślubna.
XX Niedziela Zwykła- 18.08.2024r.
9.00 * Za parafian.
15.00 + Zofię, Józefa, Marka Gołębiewskich i zm. z rodz..
Poniedziałek- 19.08.2024r.
18.00 + Zdzisława Gibusa- od Krystyny i Ryszarda Jakubczaków.
Wtorek- 20.08.2024r.
18.00 + Karola Bączyka- od siostry z rodz..
Środa- 21.08.2024r.
18.00 + Mariana Nawrockiego- od szwagra Józefa z rodz..
Czwartek- 22.08.2024r.
18.00 + Zdzisława Tylskiego- od córki Anny z mężem.
Piątek- 23.08.2024r.
18.00 + Pawła Idzikowskiego- od syna Waldka z rodz..
Sobota- 24.08.2024r.
18.00 + Czesława, Janinę Knopów.
XXI Niedziela Zwykła- 25.08.2024r.
9.00 * Za parafian.
15.00 + Władysława, Mariannę Górskich, Mariana i Stanisława Szychtów.
Poniedziałek- 26.08.2024r.
18.00 + Halinę Gołębiewską- od syna Piotra.
Wtorek- 27.08.2024r.
18.00 + Mieczysława Militowskiego- od żony.
Środa- 28.08.2024r.
18.00 + Kazimierza Matczaka- od żony.
Czwartek- 29.08.2024r.
18.00 + Józefa Nieboraka- od Elżbiety i Adama Bączyków.
Piątek- 30.08.2024r.
18.00 + Wiesława Chabrasia- od córki z wnuczkami.
Sobota- 31.08.2024r.
18.00 + Kazimierza Tomaska, zm. z rodz. Tomasków i Molków.
XXII Niedziela Zwykła- 01.09.2024r.
9.00 + Elżbietę, Jana, Mariannę Latoniów- od rodziny.
15.00 + Annę Wietrzyk- od męża z rodz..