XXV Niedziela Zwykła- 22.09.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. W Kamiennej trwają prace remontowe -Kościółka Św. Trójcy i jego otoczenia. Prosimy o modlitwę, o pomyślność prac remontowych i dobrą pogodę.

2. Nowenna do MB. Iwanowickiej w każdą środę po Mszy Świetej wieczorowej, a Nowenna do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godzinie 18.00.

3. Dzisiaj o godzinie 15.00, jak  każdego 22 dnia miesiąca na- Nowenna do Świętego Jana Pawła II..

4. Również dzisiaj, po Mszy Świętej o 15.00, rozpoczynamy z młodzieżą klas VII i VIII spotkania,  całorocznego przygotowania do przyjęcia przez nich  w przyszłym roku Sakramentu Bierzmowania.

5. Za tydzień taca z V niedzieli miesiaca, będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego w Kaliszu.

6. W najbliższy piatek, o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym, po wakacjach rozpoczynamy kolejny cykl 8 spotkań, z zakresu Kursu Przedmałżeńskiego dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Serdecznie zapraszamy.

7. Przypominamy, że dzisiaj o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na Probostwie.