XXVIII Niedziela Zwykła- 13.10.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Trwa miesiąc październik- miesiąc różańcowy.

Nabożeństwa różańcowe przez cały październik w tygodniu o godzinie 16.30, a w niedzielę o 15.00.

2. Nowenna do MB. Iwanowickiej w każdą środę po Mszy Świętej wieczorowej.

Nowenna za zmarłych- do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godzinie 17.00.

3. W piątek, o godzinie 19.00, spotkanie Kursu Przedmałżeńskiego dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Serdecznie zapraszamy.

4. W dzisiejszą  niedzielę 13 października obchodzimy Dzień Fatimski. po Mszy Świetej o 15.00- Procesja Fatimska.

5. Dzisiaj przypada II niedziela miesiąca. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na remont naszej parafialnej świątyni w Iwanowicach, a w Kuczewoli na remont kaplicy. Bóg zapłać za ofiarność.

6. Za tydzień w naszej parafii- Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła bedzie przeprowadzona zbiórka na stypendia papieskie.

7. Dzisiaj po Mszy o 15.00 comiesięczne spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej.

8. Za tydzień o 15.00, spotkanie z młodzieżą do bierzmowania.

9. Możemy już składać na wypominki: roczne i jednorazowe. Finansowo nic się nie zmienia.

10. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Jacek Gąsiorowski, stanu wolnego,